2024. április. 29. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. március. 28.

Jelentkezőket vár a Szatmári Római Katolikus Püspökség, május 25-e és 29-e között megrendezésre kerülő zarándoklatára.

2019. március. 27.

Uzsalyné Dr. Pécsi Rita előadásával vette kezdetét a „Keresztény családok, a szórványközösség jövőjének záloga” című előadássorozat a Máramarosszigeti Borromeo Szent Károly plébánián.

2019. március. 27.

Március 18-ától, Boldog Celestina Donati ünnepétől kezdődően, egy héten át tartó rendezvénysorozattal hívtak ünnepelni, imádkozni a Piarista Nővérek.

2019. március. 19.

Szent Józsefhez hasonlóan nekünk is Krisztus védőjének kell lennünk abban a világban, amely el akarja Őt felejteni - mondta Linzenbold Szabolcs a szatmárnémeti Szent József templom búcsúján.

2019. március. 19.

A szerzetesi élet céltudatos odaszentelődés valakiért és valamiért - mondta Molnár Lehel Schp, Jó Pásztorról nevezett Kanti Ágnes nővér örökfogadalom tételekor.

2019. március. 18.

Szatmárnémetiben, Nagybányán, Batizon és Kaplonyban is búcsút tartanak Szent József, Szűz Mária jegyese ünnepén.