2024. április. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. szeptember. 7.

Huszonhét plébánia százhetven gyermeke vett részt az augusztus első hete és szeptember első hete között zajlott nagyszokondi táborokban.

2018. szeptember. 5.

Kiértékelték a 2018-as OKIT-ot a romániai katolikus egyházmegyék ifjúsági referensei, -lelkészei valamint a meghívott fiatal önkéntesek.

2018. szeptember. 3.

Szentegyházán tartották a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye ifjúságának táborát augusztus 27-e és szeptember elseje között.

2018. július. 30.

Vasárnap, a pápai nuncius által bemutatott szabadtéri szentmisével ért véget az Országos Katolikus Ifjúsági Találkozó Szatmárnémetiben.

2018. július. 26.

Megkezdődött az Országos Katolikus Ifjúsági Találkozó Szatmárnémetiben: „A fiatalokért, értetek, érdemes minden áldozat” - mondta Nm. és Ft. Schönberger Jenő a találkozó megnyitóján.

2018. július. 22.

Három nappal az Országos Katolikus Ifjúsági Találkozó (OKIT) előtt megkezdődött az önkéntesek képzése Szatmárnémetiben.