2024. május. 18. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. december. 3.

A Szent Család templomban kezdte meg adventi felkészülését a szatmárnémeti katolikus ifjúság.

2018. december. 2.

A keresztény ember szereti Krisztust és szeretettel tekint a második eljövetelre – mondta Advent első vasárnapján Schönberger Jenő megyéspüspök a szatmárnémeti székesegyházban bemutatott szentmisén.

2018. november. 29.

Lantos Mihály egyetemi oktató tart előadást december 4-én, a Szülők akadémiája keretén belül, Nagykárolyban.

2018. november. 26.

Az Oázis kápolnájában a nagycsalád valamennyi tagjának részvételével hagyományosan szombaton tartott szentmise után a Piarista nővérek és gyermekeik szentségimádáson vettek részt.

2018. november. 26.

Mi nem csak azért énekelünk, mert ez ösztönösen jön, hanem amit mi éneklünk az egyben imádság is - mondta Ágoston Ferenc az egyházzenei énekverseny zsűriének elnöke a szombati megmérettetés nyitóbeszédében.

2018. november. 21.

Előadássorozatot indított a Pro Calasantius Egyesület és a Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum.