2024. május. 18. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. február. 12.

Tanuljanak Jézustól szelíden, alázattal és türelemmel szenvedni - kérte a betegektől, világnapjukon Lieb József tiszteletbeli kanonok a székesegyházban bemutatott püspöki szentmise szentbeszédében.

2019. február. 12.

Az igazi barátságok keresésére és értékelésére buzdította a fiatalokat Veres Attila felsőbányai plébános az egyházmegyei ifjúsági csoportvezetők téli találkozóján.

2019. február. 10.

Ez a kereszt arra hívja fel figyelmünket, higgyünk az evangéliumban, éljük meg a hitünket és merjünk róla tanúságot is tenni – mondta Schönberger Jenő püspök az Eukarisztikus Kongresszus keresztje mellett vasárnap, a székesegyházban.

2019. február. 7.

A Lourdes-i Szűzanyát különös tisztelet övezi Szaniszlón, ahol az ünnep alkalmával minden évben úgynevezett kisbúcsút tartanak.

2019. február. 6.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a szatmárnémeti székesegyházban mutatnak be szentmisét a betegekért és a betegekkel.

2019. február. 5.

Már a Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében, Máramarosszigeten van az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Missziós keresztje, amelyet ezután Nagybányára, Szatmárnémetibe és Nagykárolyba visznek.